B2B MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

B2B MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ARCHITEKT+

Časopis ARCHITECT+ přináší novinky z oblasti architektury.  Obrazově, textově a také technologicky přibližuje špičkové stavby u nás, na Slovensku i ve světě. Věnuje se také soutěžím, zejména s důrazem na tvorbu veřejného prostoru ve městech a obcích, řada stránek je věnována aktuálním výstavám, recenzím publikací a všeobecným informacím z oboru. Rubrika BEDEKR – Cesty za architekturou se věnuje formou průvodce moderní architektuře ve vybraných městech
a regionech. Šéfredaktorem je Mgr. Julius Macháček.

DOMO

DOMO je odborný časopis o podlahovinách, podlahových systémech a související stavební chemii. Vychází od roku 1997 a za tuto dobu se stal lídrem na trhu v tomto oboru. Je určen profesionálům – podlahářským
a stavebním firmám, výrobcům, dovozcům, prodejcům, architektům
a projektantům. Informuje o aktuálním dění z firem, o nových výrobcích, aktuálních trendech i technologických novinkách.

SVETLO

Časopis SVĚTLO přináší informace z praxe světelné techniky a využití světla a slouží mimo jiné k publikování výsledků vývoje a výzkumu v oboru. Jedná se o odborný časopis, určený pro architekty a projektanty, pro výrobce, dovozce a prodejce v oblasti světlené techniky, poradenské a technické služby a v neposlední řadě i pro studenty, učitele a ostatní zájemce o informace z oboru.

     

 

OBKLADY DLAZBA SANITA

Profi magazín Obklady, dlažba a sanita je odborný časopis o obkladech, dlažbách, sanitární keramice a související stavební chemii. Je určen profesionálům – obkladačům, realizačním a stavebním firmám, výrobcům, dovozcům, prodejcům, architektům a projektantům. Informuje o aktuálním dění z firem, o nových výrobcích, aktuálních trendech i technologických novinkách, obsahuje praktické rady a ukázky správných postupů.

SPEKTRA

Spektra je odborný časopis, který se jako jediný na našem trhu zaměřuje výhradně na nátěrové hmoty, fasádní a zateplovací systémy. Určen je profesionálům v oboru – malířským firmám, výrobcům, dovozcům, prodejcům, architektům, architektonickým studiím, projektantům, památkářům, stavebním úřadům, učilištím i odborným a vysokým školám.

  

DREVARSKY MAGAZIN

Dřevařský magazín je přední odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby a zároveň jediný svého druhu distribuovaný v České a Slovenské republice od roku 2000.

  

MAGAZIN INTERIERY

Časopis Interiéry je jediný odborný časopis pro interiérové designéry, architekty a profesionály z oboru interiérů. Nenajdete zde fotky realiazací či nakupovácí stránky, ale informace o trendech, zahraničních veletrzích, materiálech, názorech bez obalu a další užitečné informace pro profesionály. Pro odborníky je Časopis Interiéry bezplatný a mohou si o něj psát. Šéfredaktorkou je Ing. Iva Bastlová.